FairLegal - logo
 • Martyna Lipke - Gawronek

  Radca prawny

  Radca prawny z ponad 15-letnim doświadczeniem w doradztwie prawnym dla przedsiębiorców, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, w szczególności w zakresie ochrony danych osobowych, prawa upadłościowego i prawa autorskiego. Nie są jej obce zagadnienia związane z nieruchomościami, w tym zasiedzenia, a także działy spadku i podziały majątku.

  Posiada wieloletnią praktykę w sporach – zarówno sądowych: cywilnych, jak i administracyjnych, jak i przed organami administracji państwowej i samorządowej. Z powodzeniem reprezentowała klientów w postępowaniach mediacyjnych i w ramach przedsądowych negocjacji.

  Absolwentka Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwentka Studiów Podyplomowych Uniwersytetu Wrocławskiego w zakresie prawa ochrony danych osobowych. Posiada uprawnienia audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z PN-EN ISO/IEC 27001:2017-06.

  Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej kuchni i wciągających książek.

  Budynek Nobel Tower
  ul. Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań

  NIP: 7821655409 / REGON: 383743632

  Pobierz publikację