• Joanna Hedrych 1

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  +48 61 639 53 53

  Szef Działu Szkoleń i Rozwoju

  Joanna jest ekonomistką z wykształcenia, a trenerem i mentorem rozwoju z doświadczenia. Karierę zawodową zaczynała dwadzieścia lat temu na stanowisku handlowca, a po zaledwie kilku latach zarządzała już zespołem kierowników. W międzyczasie realizowała swoje pasje, uzupełniając swoje doświadczenie zawodowe o wiedzę psychologiczna, gdyż od zawsze fascynowali ją ludzie, motywy ich działań oraz możliwości rozwoju. W trakcie swojej kariery zawodowej współpracowała z wieloma firmami optymalizując koszty działania, zadania, rekrutując i szkoląc pracowników różnych branż.

  W ramach Kancelarii, Joanna jest kompleksowo odpowiedzialna za tworzenie i dostarczanie szkoleń na najwyższym poziomie. Swoją naturalną umiejętność przekazywania wiedzy w prosty i zrozumiały sposób wykorzystuje w codziennej pracy z klientami wielu branż. Joanna tworzy programy szkoleniowe indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta, prowadzi wdrożenia oraz zapewnia opiekę po-szkoleniową dla uczestników.

  Lubi wyzwania, wszystko co nowe i świeże. Potrafi być w kilku miejscach jednocześnie, którą to kompetencję wykorzystuje organizując multi-dyscyplinarne projekty szkoleniowe, nierzadko w kilku miejscach na raz.

  Prywatnie od 4 lat uczy się grać w squasha. Mordercze treningi dają jej wiele satysfakcji, a przy okazji pobierają nadmiar wewnętrznej energii. Jest przyjaciółką Drużyny Szpiku, wszędzie gdzie możliwe promuje i zachęca do zapisania się do bazy potencjalnych dawców szpiku kostnego.